Де купити органічні косметичні засоби

Дуже часто на упаковці косметичних засобів можемо зустріти позначку, яка вказує, що продукт містить органіку. Але, насправді, більша частина такої косметики – підробка, і ніякої органіки там немає. Як дізнатися, обманює надпис «organic», чи ні?

Отже, органічні косметичні засоби можуть вважатися такими, якщо в їх складі 95-100% природніх компонентів. Той відсоток, що залишається – для інгредієнтів, які мають бути абсолютно нешкідливими для людини. Природні компоненти для косметики виготовлюють із сировини, яка вирощується без хімічних добрив, антипаразитарних речовин і синтетики. Сама упаковка для такої косметики виробляється із матеріалів, що піддаються вторинній обробці і розчиняються з часом. Також хочемо заспокоїти захисників тварин: органічні косметичні засоби не тестуються на тваринах.

Як правило, органічна косметика має сертифікати відомих компаній, але і це не завжди є ознакою органіки. Не варто і довіряти рекламі – часто нам намагаються продати неякісну косметику, але все-одно кажуть, що склад на 100% органічний. Якщо ви бажаєте придбати справді якісні засоби для догляду за шкірою і волоссям, то зверніть увагу на продукцію ТМ VitaminClub.

 

Категории: 

Опубликовано 03.09.2019 12:08