Вигідні депозити в Україні: що потрібно знати

вигідні депозити

В числі надійних фінансових інструментів на сьогоднішній день безперечно є депозит. В наші дні існує достатньо багато різновидів депозитних внесків, з яких виявляється досить складно підібрати той, який підійшов би за всіма параметрами, так як кожен з них відрізняється власними перевагами. Вигідні депозити в Україні, а також тонкощі збережень власних статків – тема для детального розбору. В цьому невеликому матеріалі ми постараємося відкрити завісу таємниці.

Типи депозитних внесків, які є основними в Україні

Депозит до запитання – це депозит без точного зазначеного періоду зберігання.

Строковий депозит. Даний вид депозиту не такий ліквідний, як інший, але при цьому він приносить значно вищий прибуток в процентному еквіваленті.

Депозит на рік: що варто знати? 

Практично кожен банк створює свої базові види депозитних внесків, виходячи із зазначених вище категорій.

Пропоновані банками варіантів депозитних внесків:

  1. Депозити спеціалізованого виду — банківська пропозиція для певної категорії людей. До прикладу: студенти, пенсіонери або співробітники того самого банку.
  2. Для бажаючих зробити вклад у іноземній та національній валютах підійде валютний депозит. У разі зниження курсу гривні такий вид внеску передбачає надійне зберігання накопичення.
  3. Якщо клієнт зацікавлений у періодичній конвертації коштів між різними валютами, для нього більше підійде депозит мультивалютного характеру.
  4. Якщо відсутнє бажання бігти за значними відсотковими ставками, тоді ідеальним для вас буде ощадний депозитний вклад. Досить часто клієнтські вклади можуть зростати в банках за рахунок капіталізації – додавання відсоткової ставки до головної суми вкладу. При наступному нарахуванні відсотків отримана сума додається до основної.
  5. Для накопичування певної суми грошей більше підійде депозит накопичувального виду. Даний вид депозиту поповнюється і є найбільш вдалим рішенням при наявності бажання придбати нерухомість чи автомобіль.
  6. Розрахунковий депозит буде корисним для тих, хто хоче не просто зберігати свої активи в банківській установі, але й отримувати щомісячну відрахування на картку.

Депозит: чи варто відкривати?

Надійне збереження власних грошей та систематичний прибуток від цього – те, чим славиться депозит. У простому на перший погляд відкладанні коштів депозитним рахункам немає рівних. Однак підбір підходящого банку є особливо важливим етапом і до нього потрібно віднестись з особливою відповідальністю.

Категории: 

Опубликовано 01.11.2021 18:40