Знайти страховий поліс: рекомендації від фахівців Agent Insurs Online

Доволі поширена послуга, як страхування, є невід’ємною складовою сучасного життя й надзвичайно популярною для величезної кількості людей. Під нею розуміються відносини рядового громадянина та страхової компанії, базова мета яких полягає у захисті інтересів клієнта у разі настання окремих умов, які також відомі як страхові випадки. Страховий поліс сьогодні – обов’язкова фінансова подушка, яка захищає від багаточисельних ризиків, що існують. Щоб вдало обрати Agent Insurs Online саме під ваші потреби, слід знати параметри такого документу.

Медичне страхування

Кожна застрахована особа може отримувати безоплатні консультації фахівців цілодобово на період дії страхового договору. Економія спроможна проявитися у фінансовому або часовому еквіваленті. Надмірно скупитися на медстраховці не рекомендується: варто відразу описати максимально детальний перелік можливих ризиків. Якщо страховик пропонує страховку з нульовою франшизою, яка дорожча, розгляньте доцільність цього.

Автомобільне страхування 

Поліс для власників авто входить до переліку першочергового страхування в нашій країні. Вартість страхового поліса може стартувати всього від 1 грн за 1 день покриття, проте може послужити необхідною рятівною фінансовою соломинкою в такій стресовій ситуації, як ДТП.

Так звана Зелена карта

Green Card – це дуже цінний страховий документ міжнародного формату, що має в кожній країні власну уніфіковану форму. Так як Green Card – це поліс обов'язкового страхування, під час керування транспортним засобом в межах чужої країни водій зобов'язаний мати при собі чинний поліс.

Онлайн-страхування в аспекті переваг:

  1. Все, що потрібно для отримання страхового полісу, – це мати під рукою необхідні для оформлення страхового бланка документи.
  2. Окремі види страхових договорів (ОСЦПВ) автоматично відображаються в додаток «Дія».
  3. Відсутність потреби готувати на  підпис чималої кількості договорів суттєво впливає на вартість страхового поліса.
  4. Страховий поліс зручно та можливо купити в будь-який момент.

Купити поліс страхування онлайн 

Сьогодні для придбання страховки не треба загалі навідуватися до офісу страховика або навіть просто говорити з агентом. Не має значення, в якому місті ви живете – Києві, Хмельницькому чи іншому місті, – електронний документ буде надісланий на вашу електронну пошту всього за декілька секунд після проведення оплати.

Стаття предоставлена ресурсом: https://agent.insurs.online/

Категории: 

Опубликовано 12.02.2023 16:38