Купити карабін: поради експертів в техніці безпеки

Купити карабін

Багатьом давно відомо, що з будь-якою зброєю слід завжди поводитись так, ніби вона готова стріляти і знята із запобіжника незалежно від запевнень, що вона повністю розряджена. Щоб купити демісезонний мисливський костюм сьогодні слід всього лиш прийти у відповідний магазин, а ще, безумовно, отримати дозвіл від відповідних контролюючих органів на придбання карабіна. В даній статті ми підібрали для вас простий список традиційних правил поводження зі зброєю, дотримання яких дасть змогу вам уникнути небажаних наслідків. 

Зброю слід варто обов’язково перевірити взявши до рук

Тримаючи в руках не свою особисту зброю, слід насамперед перевірити, заряджена вона чи ні, для чого слід відкрити затвор, або переламавши її, якщо м говоримо про ствольний аналог або іншу зброю переломного типу. Зброя багатозарядного характеру не менше вимагає максимально уважної перевірки. Першочергово слід перевірити магазин. Перевірити патронник слід відразу після інспекції магазину зброї, оскільки не завжди  викидний механізм спрацьовує правильно. Виходячи з практики, далеко не всі власники зброї максимально добре її чистять, що в майбутньому може перерости в більш неприємні наслідки.

Базові правила поводження зі зброєю

  1. Ніколи не намагайтеся проводити маніпуляції з вдосконалення зброї своїми силами – це може призвести до її несправності або травмування стрільця.
  2. Вкрай небезпечно думати, що, у разі наявності запобіжника на зброї, вона не несе ніякої небезпеки. 
  3. Виконуйте постріл лише після прицілювання. Ніколи не стріляйте в нікуди. 
  4. Якщо в момент пострілу відбулася осічка, патрон «зажувало» в момент перезарядки, або виникли інші проблеми з механізмом зброї, ніколи не старайтеся вирішити проблеми своїми силами нашвидкуруч.
  5. В процесі стрільби в стволі збирається нагар від горіння пороху, який потрібно регулярно прибирати із застосуванням шомполу та спеціальних неабразивних засобів.
  6. Виходячи з практики, навіть на спортивних заходах спортсмени повинні обов’язково тримати зброю розрядженою і заряджати її безпосередньо перед веденням вогню. Ці правила були написані виходячи з гігантського людського досвіду, напрацьованого роками.

Багатьом знайоме поняття колективного полювання, в ході якого варто максимально слідкувати за поводженням зі зброєю. Аж до того моменту, як стрілець займає своє місце на номері, зброя повинна перебувати в безпечному положенні, тобто рушниця має бути зламана, а затвор гвинтівки відкритий.

Якщо ви збираєтеся купити собі зброю, обов’язково вивчайте основні правила безпеки і не зупиняйтеся в практикуванні.

За матеріалами сайту: https://patron.kyiv.ua/

Категории: 

Опубликовано 17.08.2023 19:50